SALES EXECUTIVE

Jelenleg lelkes értékesítő és kiváló customer service képességgel rendelkező kollégát keresünk patináns irodánkba Budapest szívében. A munkavégzés hétköznap irodai órákban történik.
Magas színvonalú szolgáltatást nyújtva meglévő ügyfelek számára, amihez egy teljeskörű termékismeretet biztosítunk; ez épp olyan lehetőség lehet, amit éppen keres.

1999 óta működő online kereskedelemmel foglalkozó társaság vagyunk; a világ legnagyobb forgalmát lebonyolító szektorban vagyunk piacvezetők.

Előzetes értékesítési tapasztalat nem elvárás, egy olyan átfogó képzést biztosítunk, ami fejleszti az Ön képességeit az ügyfeleivel és az üzleti élettel kapcsolatban.
Természetesen előzetes customer service-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • naponta frissülő adatbázis figyelése és tájékoztatása
  • telefonon és emailben kapcsolat kialakítása a potenciális ügyfeleinkkel
  • az ügyfelek tájékoztatása az új érkező termékekről, piaci lehetőségek bemutatása
  • megtartani a megfelelő információáramlást a klientúrával
  • visszacsatolás biztosítása a Marketing csapatnak a megfelelő ügyfélakvízició eléréséhez
  • ügyfelek felkészítése a platform használatára, a rendszer elsajátítására
  • ügyfélazonosításról megfelelő biztosítása

A sikeres jelentkező az alábbiakkal rendelkezik:

  • kiváló customer service képesség
  • jó csapatjátékos
  • keresi az új kihívásokat
  • fókuszált új célok elérésében

Elvárások:

  • magas szinvonalú produktivitás
  • megérti az ügyfeleket és azok igényeit
  • széles eszköztárral rendelkezik a megfelelő szolgáltatás nyújtásához
  • MS Office ismerete

Amit mi biztosítunk:

  • teljes termékismeret és folyamatos képzés
  • alapfizetés gyors növekedése
  • teljes támogatás és termékismeret biztosítása mellett, saját stílusában dolgozhat (az adott szabályozó szerv rendelkezését figyelembe véve), hogy minél magasabb jutalékot és egyéb juttatásokat érjen el

Nem szükséges semmilyen tapasztalat!

Kérjük győződjön meg róla, hogy a jelentkezésében a teljes neve és elérhetősége is szerepel, hogy elérhessük, ha megfelelő a pályázata.

Ne mulassza el a lehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi címre:

marketing@ebrokerhaz.hu